KONST / Litografier / Linoleumsnitt 11401084
nr 1140 1084
Göran Hermerén
(f. 1938), Sverige
Linoleumsnitt, Göran Hermerén, "Tvillingarna", 10/25, daterad 2005, motivet: 30x25
Göran Hermerén, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 18:17:56